Stap voor stap meer zelfvertrouwen: van ontwikkeltraject naar BBL-opleiding

Begin 2024 besloot Ashwina het roer om te gooien. Ze wilde werken aan haar toekomst en koos voor een ontwikkeltraject in de horeca via het Werkplein en WVS. Haar avontuur begint in de bedrijfskantine van vestiging Vaartveld, waar ze meteen in de praktijk aan de slag gaat. Hier leert ze niet alleen hoe je heerlijke broodjes maakt, maar ook hoe belangrijk hygiëne is, hoe je goed samenwerkt en afspraken nakomt. Vaardigheden die je niet alleen in een kantine nodig hebt, maar overal.

Geloven in jezelf
Het traject brengt haar meer dan alleen nieuwe kennis en ervaring. Voor Ashwina gaat het ook om iets veel groters: het terugvinden van haar zelfvertrouwen. Na een moeilijke periode voelde ze zich soms onzeker over haar kunnen. Maar gelukkig staat ze er tijdens haar traject niet alleen voor. Met de steun van kantinebeheerder Eveline, haar collega’s en een heel netwerk van mensen om haar heen, bloeit Ashwina weer op.

De volgende uitdaging
En kijk waar ze nu staat! Ashwina is klaar voor de volgende stap: een BBL-opleiding tot keukenassistent. Ze gaat leren én werken combineren. Trajectbegeleider Chris: “Door hard aan zichzelf te werken is het gelukt om nu de volgende stap te gaan zetten. Hier mag ze dan ook ontzettend trots op zijn.” Dit traject was een echte teamprestatie. Iedereen om haar heen – van de kantinebeheerder tot werkcoaches en praktijkondersteuners – heeft een steentje bijgedragen. Ook het Werkplein en haar begeleidingsinstantie hebben een belangrijke rol gespeeld. Door iedereen samen is dit mooie resultaat mogelijk gemaakt!